Temalı Oturum Çağrısı

DRS LEARN X DESIGN 2019

Beşinci Uluslararası Tasarım Eğitimi Araştırmacıları Konferansı

9-12 Temmuz 2019, ODTÜ, Ankara

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümünün 9-12 Temmuz 2019 tarihleri arasında DRS Learn X Design 2019: Beşinci Uluslararası Tasarım Eğitimi Araştırmacıları Konferansına ev sahipliği yapacağını bildirmekten mutluluk duyarız. Bu konferans dizisi, Design Research Society Special Interest Group in Design Pedagogy etkinliğidir (https://www.designresearchsociety.org/cpages/design-pedagogy-sig).

Konferans, uluslararası katılıma açıktır ve dili İngilizce'dir. Ana teması "iç bilgi" (insider knowledge) olan konferans için temalı oturum önerilerinizi 31 Mayıs 2018 tarihine kadar gönderebilirsiniz. Temalı oturum çağrısı için ayrıntılı bilgiye ve gönderim formatına konferansın web sayfasından erişebilirsiniz. (http://drslxd19.id.metu.edu.tr/calls/).

Konferansı, tasarım eğitimi alanındaki ulusal ve uluslararası paydaşlara en geniş şekilde duyurabilmeyi umuyoruz. Bu e-postamızı ilgi duyacağını düşündüğünüz meslektaşlarınızla ve kurumlarla paylaşabilirseniz seviniriz. Konferansımızla ilgili gelişmeleri Facebook, Twitter ve Instagram (drslxd19) sayfalarımızdan izleyebilirsiniz.

Konferansımızın ilginizi çekeceğini umar, çağrılarımıza katılımınızı dileriz.

Sevgi, saygı ve dostlukla,

DRS LEARN X DESIGN 2019 Düzenleme Kurulu

Naz A.G.Z. Börekçi, Fatma Korkut, Dalsu Özgen Koçyıldırım


Son Güncelleme:
11/11/2022 - 19:09